Απλά και μόνο επειδή καμιά φορά το να είναι κάτι απλό, εύκολο και κατανοητό αρκεί για την πλειοψηφία του κόσμου παρατίθεται η παρακάτω εικόνα από διαφημιστικό φυλλάδιο των McDonald’s που περιγράφει τη διαδικασία σύνδεσης στο Wi-Fi του καταστήματος για Windows (XP & Vista) και Mac.
![](http://www.macuser.gr/wp-content/uploads/2011/07/mcdonalds-windows-mac.jpg)
Παραφράζοντας, λοιπόν, την περίφημη διαφήμιση για το iMac με τον Jeff Goldblim…. «δεν υπάρχει βήμα 4»
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου